خرید شما به هر شکل از فروشگاه اینترنتی پازل ایران به منزله مطالعه و قبول موارد زیر است.

لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:

ماهیت “پازل ایران”

– پازل ایران یک فروشگاه اینترنتی است و هیچگونه شعبه، نمایندگی، مرکز فروش و فروشگاه فیزیکی ندارد.
– پازل ایران یک فروشگاه اینترنتی است و هیچگونه کالایی تولید نمی‌کند.
– پازل ایران هیچگونه نماینده‌ای نیست و تنها یک فروشگاه اینترنتی است.
– پازل ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالاهایی که به نام پازل ایران یا puzzleiran ، با فاصله یا بدون فاصله و علامت، به فروش می رسند ندارد.

روند سفارشگذاری و فروش آنلاین تنها از طریق سایت puzzleiran.com صورت می گیرد و شماره تلفنهای اعلام شده، آدرسها یا سایتهای‌دیگر، به این فروشگاه مرتبط نیستند؛ پازل‌ایران تعهد یا مسئولیتی در قبال محصولات یا خدمات آنها نخواهد داشت.

خرابی کالا – قطعه گمشده

– با توجه به ماهیت کالای فروخته شده:
– پازل ایران مسئولیتی بابت ادعای کم بودن یا اشتباه بودن یا گم کردن قطعات توسط خریداران ندارد.
– تمام پازل های بسته‌بندی دارای تعداد کامل قطعات هستند و هیچ موردی مبنی بر کم بودن قطعات پذیرفتنی نیست.

– در صورتی که قطعه یا قطعاتی از پازل شما گم شده است یا به هر علتی اعلام خرابی قطعات می کنید، تنها شرکت تولید کننده مسئول آن است و می توانید از طریق اطلاعات تماس مندرج روی کالا با تولید کننده ارتباط برقرار نمایید و هیچگونه پشتیبانی یا مسئولیتی بر عهده فروشگاه اینترنتی پازل ایران نیست.

– قبول یا عدم قبول مشکل، انجام یا عدم انجام تعهد یا ادعای شرکت های تولیدکننده به اختیار آنها بوده و فروشگاه اینترنتی پازل ایران در این امور دخالت و مسئولیتی ندارد.
– در مورد تولیدکنندگانی که سرویس ارسال قطعات گمشده را ارئه می دهند: شرایط خاصی دارند که ممکن است بدون اطلاع رسانی عمومی تغییر کند، ضمناً اگر این سرویس یا سرویس های مشابه دیگر هزینه ای در بر داشته باشند، این هزینه به عهده فروشگاه اینترنتی پازل ایران نیست.
– وجود یا عدم وجود بروشور یا کاتالوگ (یک برگی یا دفترچه) در بسته های پازل به انتخاب تولیدکننده است و با توجه به پلمب بودن بسته ها، اطلاعی از وجود یاد عدم وجود آنها در اختیار فروشنده نیست.

توضیحات و مشخصات کالا

– تمامی اجناس فروشگاه پازل ایران اصل بوده و هیچ گونه کالای بی کیفیت و غیر اصلی در این فروشگاه به فروش نمی رسد.( لازم به ذکر است برخی از طرح ها ساخت ِ برند های چینی در بازار وجود دارد که بازدیدکنندگان را دچار شبهه می کند و فروشگاه اینترنتی پازل‌ایران در قبال آنها مسئولیتی ندارد)
– خرید از سایت فروشگاه اینترنتی پازل‌ایران به هر طریقی به منزله مشاهده تصویر کالا، مشاهده مشخصات و مطالعه اطلاعات درج شده در صفحه هر محصول است.
– به قیمت ها دقت کنید. تمامی قیمت ها به تومان است.
– قیمت و موجودی تمامی اجناس به روز است.
– قیمت عرضه شده در پازل‌ایران ممکن است بیشتر یا کمتر از سایر فروشگاه‌ها باشد و تضمینی یا ادعایی مبنی بر بهترین قیمت از طرف پازل‌ایران وجود ندارد.
– عرضه و فروش کالای مشابه با قیمت متفاوت در فروشگاه های اینترنتی یا غیر اینترنتی دیگر تعهد یا مسئولیتی برای “پازل ایران” ایجاد نمی‌کند.
– قیمت کالا طی ِ زمان متغیر است و می تواند روند افزایشی یا کاهشی داشته باشد. تغییر قیمت عطف به گذشته نشده و سفارشات پرداخت یا ارسال شده مشمول تغییر قیمت نخواهندبود.
– پازل ها دارای راهنما، نقشه،شماره، حروف، ورقه زیرین، صفحه زیرین، قاب و فریم، چسب مایع یا پودری، گارانتی تعویض، پشتیبانی قطعات و … نیستند و تنها عکس روی جعبه کمک کننده خواهدبود.
– برای تکمیل موجودی یا امکان موجود شدن یا نشدن اجناس نمی توان اظهار نظری کرد، پیشنهاد می شود از طرح های موجود خرید کنید.
– به ابعاد نوشته شده دقت کنید و در نظر بگیرید که پازل را کجا چیده و تابلوی چیده شده آن را کجا استفاده خواهید کرد.
– کیفیت چاپ، ساخت و برش هر شرکت مرتبط با آن شرکت است که می تواند بر اساس خط تولید شرکت مربوطه تغییر کند، این امر به “پازل ایران” مرتبط نیست.
– کیفیت، گیرایی، شفافیت، بسته بندی و سایر موارد مرتبط با لوازم جانبی از جمله چسب بر عهده تولیدکننده است و به “پازل ایران” مرتبط نیست.
– “پازل ایران” هیچ مسئولیتی در قبال انواع پرداخت های خارج از سایت puzzleiran.com  نداشته و تنها در قبال سفارشات ثبت شده در این پایگاه مسئول است.

تحویل در مقصد

– در واردکردن آدرس ارسال دقت کنید و حتما شماره تلفن همراه اعلام کنید. در صورت عدم درج تلفن تماس، اشتباه در ثبت شماره تلفن یا پاسخگو نبودن آن ارسال متوقف شده و در تهران یا سایر شهرها بسته تحویل داده نمی‌شود.
– طی روند ارسال، پیک موتوری یا پستچی ممکن است با خریدار برای هماهنگی یا بررسی آدرس تماس تلفنی بگیرند، عدم پاسخگویی به آنها (شماره غریبه) باعث برگشت بسته شده و هزینه ارسال مجدد با خریدار است.
– آدرس های غیر از شهر تهران باید شامل نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده، نام استان، شهرستان، آدرس پستی کامل (محله، میدان، خیابان، کوچه، پلاک، واحد ) ، کد پستی ۱۰ رقمی و شماره تلفن تماس باشد. (در صورت ناقص بودن آدرس، احتمال تاخیر در تحویل یا عدم تحویل کالا وجود دارد)
– در صورتی که کالایی به علت عدم حضور تحویل گیرنده در مقصد یا اشتباه بودن آدرس، برگشت خورده و به فروشگاه پازل‌ایران برگردد و اشتباهی از طرف فروشنده در ارسال کالا رخ نداده بوده باشد، هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده خریدار است و ارسال مجدد پس از پرداخت وجه ارسال مجدد انجام خواهد شد.
– به هیچ عنوان در محل تحویل امکان تسویه حساب وجود ندارد و تمامی پرداخت ها باید از طریق سایت انجام شود.
– سفارش‌های نهایی و پرداخت شده در سایت علاوه بر قیمت اجناس شامل هزینه ارسال نیز می‌شوند، در نتیجه پرداخت وجه به مامور پست نیاز نبوده و مطالبه وجه توسط مامور پست غیرقانونی است و برخورد شدید شرکت پست با پستچی را در پی خواهد داشت.

تعویض یا مرجوع کردن کالا

هیچ گونه مرجوعی کالا، تحت هیچ عنوان، علت و دلیلی، انجام نمی‌شود.

– پس از ارسال سفارش امکان تعویض، تغییر یا کنسل کردن وجود ندارد.
– طی ۲۴ ساعت، پس از تحویل کالا، در صورتی که بسته ها سالم باشند، با پرداخت هزینه برگشت و هزینه ارسال مجدد توسط خریدار امکان تعویض یا مرجوع کردن سفارش وجود دارد.
– برگشت وجه بعد از تسلیم کالا و اطمینان از سلامت آن طی یک روز کاری انجام خواهد شد.
– در صورت بازشدن بسته‌‌ها، پاره شدن پلاستیک و روکش اجناس و هر گونه تغییر در ظاهر کالا و … امکان تعویض یا لغو سفارش وجود ندارد و تمام هزینه‌های حمل و نقل می بایست مجددا از طرف خریدار پرداخت شود.

روش های ارسال

هزینه ارسال محصولات برای شهر‌های غیر از تهران به شرح زیر است:

( تعرفه های جدید پستی از ۴ خرداد ۱۴۰۱ تغییر کرده است و پازل ایران تابع این تغییرات است )

.::  تعرفه های جدید پستی  ::.

هزینه پست ( به تومان )

سایز پازل

لغو شده است
تمامی سفارشات پستی پیشتاز ویژه ( تحویل بین ۱ تا ۳ روز کاری)(خارج از اراده پازل ایران)
 ۷۵۰۰۰ تمامی سفارشات پستی پیشتاز (با احتمال تحویل بین ۲ تا بیش از ۴ روز کاری)(خارج از اراده پازل ایران)

– مبالغ فوق بر اساس تعرفه وزنی شرکت پست ( پست پیشتاز ) و با احتساب وزن بسته های پازل تعیین شده است. ( که معمولا بیش از این می شود)
– مبالغ فوق شامل هزینه بسته بندی، کارتن، چسب و تسمه کشی(در صورت نیاز)، ارسال تا دفتر پستی و سهم شرکت پست می‌شود.
– هزینه بیمه بسته ها بر عهده  فروشگاه اینترنتی پازل ایران است و هزینه ای برای سفارش دهنده در‌بر‌ندارد.

– تحویل بسته های پستی به سفارش دهندگان معمولا ۲ تا ۴ روز کاری زمان می برد.
( در مواردی مانند حوادث غیر مترقبه، محدودیت های ترافیکی، شلوغی پست، بسته بودن راه ها ، سیل، طوفان و یا احتمال وجود خطر در مسیر، پست به تعویق می افتد)
– شرکت پست و فروشگاه پازل ایران امکان تعیین قطعی زمان تحویل بسته را در شهرهای مختلف ندارند و بسته ها در بازه زمانی چند روزه به مقصد می‌رسند.

– هزینه‌ی بیش از تعرفه  فوق بر عهده پازل ایران است.

– سفارشات بیش از یک عدد شامل یک هزینه حمل می شوند، پس بهتر است در هر بار سفارش بیش از یک کالا سفارش دهید تا هزینه ارسال سرشکن شود.

– در صورتی که گیرنده در آدرس ثبت شده نباشد و یا آدرس اشتباه باشد و امکان تماس با سفارش دهنده نباشد، بسته پستی برگشت داده میشود و هزینه ارسال مجدد با سفارشدهنده است.
 

نکته : چسب پازل به صورت تکی هم ارسال میشود  ولی به خاطر هزینه بالای ارسال توصیه می شود به همراه پازل سفارش داده شود.

نکته : بعد از تحویل سفارشات به پست ِ پیشتاز، کد ِ رهگیری مرسوله  که از طرف  شرکت پست اعلام شده است، برای سفارش دهنده از طریق ایمیل ارسال می شود تا از طریق سایت پست ایران،  بتواند مراحل ارسال بسته خود را مشاهده نماید.

حمل با پیک تهران پازل ایران– ارسال سفارشات شهر تهران توسط «سرویس های پیک اینترنتی» یا سایر سرویس دهندگان پیک موتوری انجام می شود و برای مناطق شهر تهران  ۸۵ هزار تومان تعیین شده است. مابقی هزینه پیک بر عهده پازل ایران است.

– سفارشات تهران پس از هماهنگی با سفارش دهنده ارسال می شود و حداقل به ۲ ساعت زمان (پس از هماهنگی تلفنی) برای رسیدن به مقصد نیاز هست.
– اعمال محدودیت‌های ترافیکی، مناسبتهای خاص، شرایط جوی و مواردی که سلامت و ایمنی موتورسواران و سلامت بسته ارسالی را تحت تاثیر قرار دهند، می‌توانند زمان ارسال را تا رفع آنها به تاخیر بیندازد.

– به علت مشکلات معدود گذشته مانند انصراف خریدار، تغییر در تعداد یا قیمت، عدم حضور در محل، مشاجره با پیک یا مامور پست و … امکان تسویه در زمان تحویل کالا از سایت حذف شده است.

– تمامی محصولات از انبار پازل ایران ارسال شده و امکان هماهنگی برای دریافت شخصی وجود ندارد.
– بعد از پرداخت با خیالی آسوده منتظر دریافت سفارش خود باشید.

– در صورتی که به هر علت پازل ایران امکان ارسال سفارش را نداشته باشد پس از هماهنگی با سفارش دهنده وجه پرداختی برگشت داده می‌شود.
( مواردی مانند اتمام محصول، پارگی ِ جعبه، شکستگی و …. )

تمام قوانین و شرایط درج شده در بالا می تواند طی زمان و بدون اطلاع رسانی عمومی تغییر کند.

 

اطلاعات نسخه قوانین مقررات:

 • ویراش فعلی در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ( تغییر قیمت‌های ارسال)
 • ویرایش کلیّت قوانین در: ۲۳ خرداد ۱۳۹۹
سبد خرید


قسمتی از قوانین فروشگاه

هیچ گونه مرجوعی کالا به هیچ دلیلی انجام نمی شود

ارسال سفارشات تهران، تا دو روز کاری پس از تسویه حساب انجام می شود، ضمناً شرایط ترافیکی و بارندگی بر آن تاثیر می‌گذارد

پازل ایران یک فروشگاه اینترنتی است و هیچگونه شعبه، نمایندگی، مرکز فروش و فروشگاه فیزیکی ندارد. روند سفارشگذاری و فروش آنلاین تنها از طریق سایت puzzleiran.com صورت می گیرد و شماره تلفنهای اعلام شده، آدرسها یا سایتهای دیگر به این فروشگاه مرتبط نیستند؛ پازل‌ایران تعهد یا مسئولیتی در قبال محصولات یا خدمات آنها نخواهد داشت.

پازل ایران مسئولیتی بابت گم کردن قطعات توسط خریداران ندارد. تمام پازل های بسته بندی دارای تعداد کامل قطعات هستند و هیچ موردی مبنی بر کم بودن قطعات پذیرفتنی نیست. در صورتی که قطعه یا قطعاتی از پازل شما گم شده است یا به هر علتی اعلام خرابی قطعات می کنید، تنها شرکت تولید کننده مسئول آن است و می توانید از طریق اطلاعات تماس مندرج روی کالا با تولید کننده ارتباط برقرار نمایید و هیچگونه پشتیبانی یا مسئولیتی بر عهده فروشگاه اینترنتی پازل ایران نیست.

 • تبدیل عکس به پازل توسط ما انجام نمی‌شود.
 • خرید از پازل‌ایران از هر طریقی به معنی مطالعه قوانین درج شده در صفحه قوانین سایت و قبول شرایط آن است.
 • به قیمت ها دقت کنید. تمامی قیمت ها به تومان است.
 • وقت خود را برای چانه زدن در مورد قیمت هدر ندهید، تغییری در قیمتها ایجاد نخواهد شد و تماس تلفنی یا درخواست مراجعه حضوری تاثیری در کاهش هزینه‌ها نخواهد داشت.
 • پازل ها دارای راهنما، نقشه،شماره، حروف، ورقه زیرین، صفحه زیرین و ... نیستند و تنها عکس روی جعبه کمک کننده خواهد بود.
 • پازل ایران مسئولیتی بابت گم کردن قطعات توسط خریداران ندارد. تمام پازل های بسته بندی دارای تعداد کامل قطعات هستند و هیچ موردی مبنی بر کم بودن قطعات پذیرفتنی نیست.
 • نماد اعتماد الکترونیک enamad و درگاه‌های پرداخت بانکی، نشان‌دهنده صحت و سلامت فعالیت پازل ایران است. با خیال آسوده خرید کنید
 • قیمت و موجودی تمامی اجناس به روز است، پس تنها از طرح های موجود خرید کنید و منتظر ناموجود ها نباشید.
 • به ابعاد نوشته شده دقت کنید و در نظر بگیرید که پازل را کجا چیده و تابلوی چیده شده آن را کجا استفاده خواهید کرد.
 • در واردکردن آدرس ارسال دقت کنید و حتما شماره تلفن همراه اعلام کنید.
 • امکان خرید حضوری وجود ندارد؛ پازل‌ایران فروشگاه اینترنتی است.
 • پس از ارسال سفارش امکان تعویض یا کنسل کردن وجود ندارد. ( صفحه قوانین سایت را مطالعه کنید)
 • به هیچ عنوان در محل تحویل امکان تسویه حساب وجود ندارد و تمامی پرداخت ها باید از طریق سایت انجام گرفته باشد.

برای مطالعه کامل قوانین سایت اینجا کلیک کنید

instagram puzzleiran تماس با پازل ایران

پیشنهاد پازل ایران به شما