اخطار! “فروشگاه اینترنتی پازل‌ایران” هیچ قرعه‌کشی ندارد

به اطلاع می‌رساند: “فروشگاه اینترنتی پازل ایران” هیچ گونه قرعه کشی و مسابقه ای برگزار نمی‌کند و هرگونه اعلام و اطلاع رسانی مبنی بر برنده شدن هدیه و جوایز با ذکر نام یا آدرس “پازل‌ایران” بی پایه و اساس است.

 

طی روزهای گذشته از شهروندان مختلف تماس‌هایی داشته‌ایم مبنی بر اینکه پیرو تماس تلفنی یا پیامک در پیغامرسانهای مختلف، به آنها اعلام شده که برنده قرعه‌کشی‌ شده‌اند و در بعضی موارد اسم شرکت، فروشگاه یا سایت‌های مختلف هم ذکر شده است.

“فروشگاه اینترنتی پازل‌ایران” هیچ کالایی غیر از پازل و لوازم جانبی آن نمی‌فروشد و هیچ گونه قرعه‌کشی، بخت‌آزمایی، فعالیت خیریه یا موارد مشابه نداشته و ندارد.

تمام تراکنش‌های مالی در سایت و از طریق درگاه‌های بانکی شبکه شاپرک تحت نظر مراجع ذیصلاح صورت می‌گیرد و قابل رهگیری است.

“پازل‌ایران” با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی، سایت، شرکت، شبکه، کانال، پیغامرسان و غیره همکاری نداشته و ندارد و در هیچ مراسم یا گردهمایی حضور نداشته و ندارد.

اخطار:

در یکی از روش های معمول به علت نبود آنتی ویروس یا نرم افزارهای ایمن کننده ی دستگاه افراد، با باز کردن آدرس های مختلف در مرورگرها، اطلاعیه ای مبنی بر برنده شدن در قرعه کشی رندُم سایت نمایش داده می‌شود.

با کلیک بر روی آن اطلاعیه کاربر به سایت های مخرب، فیشینگ و غیره ارجاع داده شده و اطلاعات شخصی یا مالی او به سرقت می‌رود.

پازل‌ایران اخطار و هشدار جدی می‌دهد مراقب اطلاعات خود باشید و فریب کلاهبرداران با هر ترفندی را نخورید.

قرعه‌کشی‌های بی‌دلیل و بدون پشتوانه و برنده شدن جوایز فرضی در سراسر جهان برای فریب مخاطب است تا وارد تله ی کلاهبرداران شوند.

تقریبا تمام فریبخوردگان به خاطر طمع در دام کلاهبرداران گرفتار می‌شوند.

اکثر شرکت‌های مشکوک با قراردادها و قوانینی که اعلام میکنند راه شکایت را بسته‌اند و متضررین راه به جایی نخواهند برد.

پازل‌ایران، به فعالیت‌های سالم یا ناسالم یا شبهه‌دار ِ هیچ شبکه، سایت، شرکت، گروه، فرقه، شخص حقیقی و حقوقی، ایرانی یا غیر ایرانی، مرتبط نبوده و هیچیک را تأیید یا تکذیب نمی‌کند.

 

در صورتی که مالباخته یا صدمه‌دیده یا مغبون هستید، نیروی انتظامی، پلیس فتا، دفاتر قضایی و دیگر مراجع مربوطه می‌توانند شما را یاری دهند.

از فروشگاه اینترنتی پازل‌ایران طلب کمک نداشته باشید.

 

 

 
سبد خرید


قسمتی از قوانین فروشگاه

هیچ گونه مرجوعی کالا به هیچ دلیلی انجام نمی شود

ارسال سفارشات تهران، تا دو روز کاری پس از تسویه حساب انجام می شود، ضمناً شرایط ترافیکی و بارندگی بر آن تاثیر می‌گذارد

پازل ایران یک فروشگاه اینترنتی است و هیچگونه شعبه، نمایندگی، مرکز فروش و فروشگاه فیزیکی ندارد. روند سفارشگذاری و فروش آنلاین تنها از طریق سایت puzzleiran.com صورت می گیرد و شماره تلفنهای اعلام شده، آدرسها یا سایتهای دیگر به این فروشگاه مرتبط نیستند؛ پازل‌ایران تعهد یا مسئولیتی در قبال محصولات یا خدمات آنها نخواهد داشت.

پازل ایران مسئولیتی بابت گم کردن قطعات توسط خریداران ندارد. تمام پازل های بسته بندی دارای تعداد کامل قطعات هستند و هیچ موردی مبنی بر کم بودن قطعات پذیرفتنی نیست. در صورتی که قطعه یا قطعاتی از پازل شما گم شده است یا به هر علتی اعلام خرابی قطعات می کنید، تنها شرکت تولید کننده مسئول آن است و می توانید از طریق اطلاعات تماس مندرج روی کالا با تولید کننده ارتباط برقرار نمایید و هیچگونه پشتیبانی یا مسئولیتی بر عهده فروشگاه اینترنتی پازل ایران نیست.

 • تبدیل عکس به پازل توسط ما انجام نمی‌شود.
 • خرید از پازل‌ایران از هر طریقی به معنی مطالعه قوانین درج شده در صفحه قوانین سایت و قبول شرایط آن است.
 • به قیمت ها دقت کنید. تمامی قیمت ها به تومان است.
 • وقت خود را برای چانه زدن در مورد قیمت هدر ندهید، تغییری در قیمتها ایجاد نخواهد شد و تماس تلفنی یا درخواست مراجعه حضوری تاثیری در کاهش هزینه‌ها نخواهد داشت.
 • پازل ها دارای راهنما، نقشه،شماره، حروف، ورقه زیرین، صفحه زیرین و ... نیستند و تنها عکس روی جعبه کمک کننده خواهد بود.
 • پازل ایران مسئولیتی بابت گم کردن قطعات توسط خریداران ندارد. تمام پازل های بسته بندی دارای تعداد کامل قطعات هستند و هیچ موردی مبنی بر کم بودن قطعات پذیرفتنی نیست.
 • نماد اعتماد الکترونیک enamad و درگاه‌های پرداخت بانکی، نشان‌دهنده صحت و سلامت فعالیت پازل ایران است. با خیال آسوده خرید کنید
 • قیمت و موجودی تمامی اجناس به روز است، پس تنها از طرح های موجود خرید کنید و منتظر ناموجود ها نباشید.
 • به ابعاد نوشته شده دقت کنید و در نظر بگیرید که پازل را کجا چیده و تابلوی چیده شده آن را کجا استفاده خواهید کرد.
 • در واردکردن آدرس ارسال دقت کنید و حتما شماره تلفن همراه اعلام کنید.
 • امکان خرید حضوری وجود ندارد؛ پازل‌ایران فروشگاه اینترنتی است.
 • پس از ارسال سفارش امکان تعویض یا کنسل کردن وجود ندارد. ( صفحه قوانین سایت را مطالعه کنید)
 • به هیچ عنوان در محل تحویل امکان تسویه حساب وجود ندارد و تمامی پرداخت ها باید از طریق سایت انجام گرفته باشد.

برای مطالعه کامل قوانین سایت اینجا کلیک کنید

instagram puzzleiran تماس با پازل ایران