تبدیل عکس به پازل توسط “پازل ایران” انجام نمی شود

تقریبا هر روز تماس های تلفنی و پیغام هایی دریافت می کنیم  مبنی بر تهیه پازل از عکس دلخواه یا عکس شخصی افراد.
نکته اول اینکه پازل ایران به هیچ وجه چنین کاری انجام نمی دهد و امکانات یا دستگاه های مورد نیاز این پروسه را در اختیار ندارد، شرکت، شخص یا مکانی هم برای این کار نمی شناسد و نمی تواند پیشنهاد دهد.

تهیه پازل از عکس یا آن طور که معمول شده است «تبدیل عکس دلخواه به پازل» در دو دسته کلی صورت می گیرد یکی برای تبلیغات شرکت ها و سازمان ها که در ابعاد کوچک و با کیفیت پایین برای ارزان تمام شدن تهیه و در نمایشگاه ها یا به صورت هدیه به مخاطبین آن شرکت ها به صورت رایگان عرضه می شود. در دسته دوم کاربر یک عکس را که با آن خاطره دارد یا به هر علتی باب میلش است را می خواهد به صورت تکه های پازل کنار هم بچیند. تهیه چنین پازلی نیاز به چاپ با کیفیت و مقوای با کیفیت و نیز برش با دقت دارد. همه این ها باعث افزایش قیمت کالای سفارشی می شود.

اما حقیقتا چه لزومی به تهیه پازل با عکس دلخواه است ؟

اگر تصویری در اختیار دارید که با آن خاطره دارید یا با سلیقه شما یکی است، بهتر است آن تصویر را به صورت کامل چاپ کرده و قاب کنید، چرا به دنبال آن هستید که یک بار به تولید کننده پازل مراجعه کنید و نگران باشید که کار خوب می شود یا نه و سپس هزینه ای زیاد پرداخت کنید تا تصویر ریز شده را به شما تحویل دهند و حالا به چیدن آن مشغول شوید. ضمن اینکه هر یک از این مراحل نیازمند صرف هزینه و زمان است.

پازل های عرضه شده توسط شرکت های عظیم سازنده مانند آنهایی که در فروشگاه اینترنتی پازل‌ایران عرضه می شود در تیراژ بسیار بالا تولید و تهیه می شوند و قیمتی به مراتب کمتر از یک جنس سفارشی دارند، نظارت بر کیفیت و دقت در تولید این پازل ها آنقدر بالا است که دوستداران پازل حاضرند چشم بسته به خرید آنها اقدام کنند.
طرح های استفاده شده برای پازل های تولیدی شرکت هایی چون هِیِ، رَوِنزبِرگِر ، ادوکا، آناتولین و … همگی با اخذ مجوزهای رسمی از صاحبان اثر مورد استفاده قرار می گیرند. این طرح ها از برترین آثار هنری جهان انتخاب می شوند و به صورت محدود ( در زمان یا در تعداد) تولید می شوند.  شما با خرید یک بسته پازل و چیدن آن به جزییات اثر بیشتر دقت خواهید کرد و در بازآفرینی اثری ناب و مهم شرکت خواهید داشت.

به نظر تیم فروشگاه اینترنتی پازل ایران، با اینکه تولید پازل از عکس دلخواه کاری جالب است ولی شاید چندان به صرفه نباشد؛ از طرفی تبدیل عکس دلخواه به پازل عملا هیچ ارتباطی با سیاست و خط مشی پازل ایران که همانا افزایش علاقه افراد به هنر و ارتقای سطح و سلیقه هنری و فرهنگی شخص و در نتیجه آن اعتلای سلیقه فرهنگی و بصری جامعه است، ندارد. فروش پازل و پیشنهاد به چیدن آن بهانه ای است تا افراد به آثار هنری، جغرافیا و فرهنگ ملل مختلف، طبیعت و مشاهیر جهان نظری دوباره داشته باشند.

 

در هر صورت اگر تمایل به تبدیل عکس دلخواه خود به پازل دارید از ما کمکی بر نمی آید ولی در صورتی که به شخص یا شرکتی برای این کار مراجعه می کنید، حتما نمونه کارهای آنها را ببینید تا وقت و پول شما هدر نرود.

 
سبد خرید


قسمتی از قوانین فروشگاه

هیچ گونه مرجوعی کالا به هیچ دلیلی انجام نمی شود

ارسال سفارشات تهران، تا دو روز کاری پس از تسویه حساب انجام می شود، ضمناً شرایط ترافیکی و بارندگی بر آن تاثیر می‌گذارد

پازل ایران یک فروشگاه اینترنتی است و هیچگونه شعبه، نمایندگی، مرکز فروش و فروشگاه فیزیکی ندارد. روند سفارشگذاری و فروش آنلاین تنها از طریق سایت puzzleiran.com صورت می گیرد و شماره تلفنهای اعلام شده، آدرسها یا سایتهای دیگر به این فروشگاه مرتبط نیستند؛ پازل‌ایران تعهد یا مسئولیتی در قبال محصولات یا خدمات آنها نخواهد داشت.

پازل ایران مسئولیتی بابت گم کردن قطعات توسط خریداران ندارد. تمام پازل های بسته بندی دارای تعداد کامل قطعات هستند و هیچ موردی مبنی بر کم بودن قطعات پذیرفتنی نیست. در صورتی که قطعه یا قطعاتی از پازل شما گم شده است یا به هر علتی اعلام خرابی قطعات می کنید، تنها شرکت تولید کننده مسئول آن است و می توانید از طریق اطلاعات تماس مندرج روی کالا با تولید کننده ارتباط برقرار نمایید و هیچگونه پشتیبانی یا مسئولیتی بر عهده فروشگاه اینترنتی پازل ایران نیست.

 • تبدیل عکس به پازل توسط ما انجام نمی‌شود.
 • خرید از پازل‌ایران از هر طریقی به معنی مطالعه قوانین درج شده در صفحه قوانین سایت و قبول شرایط آن است.
 • به قیمت ها دقت کنید. تمامی قیمت ها به تومان است.
 • وقت خود را برای چانه زدن در مورد قیمت هدر ندهید، تغییری در قیمتها ایجاد نخواهد شد و تماس تلفنی یا درخواست مراجعه حضوری تاثیری در کاهش هزینه‌ها نخواهد داشت.
 • پازل ها دارای راهنما، نقشه،شماره، حروف، ورقه زیرین، صفحه زیرین و ... نیستند و تنها عکس روی جعبه کمک کننده خواهد بود.
 • پازل ایران مسئولیتی بابت گم کردن قطعات توسط خریداران ندارد. تمام پازل های بسته بندی دارای تعداد کامل قطعات هستند و هیچ موردی مبنی بر کم بودن قطعات پذیرفتنی نیست.
 • نماد اعتماد الکترونیک enamad و درگاه‌های پرداخت بانکی، نشان‌دهنده صحت و سلامت فعالیت پازل ایران است. با خیال آسوده خرید کنید
 • قیمت و موجودی تمامی اجناس به روز است، پس تنها از طرح های موجود خرید کنید و منتظر ناموجود ها نباشید.
 • به ابعاد نوشته شده دقت کنید و در نظر بگیرید که پازل را کجا چیده و تابلوی چیده شده آن را کجا استفاده خواهید کرد.
 • در واردکردن آدرس ارسال دقت کنید و حتما شماره تلفن همراه اعلام کنید.
 • امکان خرید حضوری وجود ندارد؛ پازل‌ایران فروشگاه اینترنتی است.
 • پس از ارسال سفارش امکان تعویض یا کنسل کردن وجود ندارد. ( صفحه قوانین سایت را مطالعه کنید)
 • به هیچ عنوان در محل تحویل امکان تسویه حساب وجود ندارد و تمامی پرداخت ها باید از طریق سایت انجام گرفته باشد.

برای مطالعه کامل قوانین سایت اینجا کلیک کنید

instagram puzzleiran تماس با پازل ایران