لوگو پازل‌ایران Puzzleiran Logo

لوگو پازل ایران

فروشگاه اینترنتی پازل ایران بدین وسیله اعلام می دارد که این فروشگاه هیچ گونه شعبه، نمایندگی و فروشگاه همکاری در سطح ایران و جهان ندارد. فروشگاه اینترنتی پازل‌ایران هیچ گونه محصولی تولید نمی کند و محصولاتی که با نام یا لوگو این فروشگاه به فروش می رسند در حال سو استفاده از نام این فروشگاه هستند. این محصولات با کیفیت پایین و با قیمت های پایین تولید شده و دوام و کیفیتی ندارند.

بدین ترتیب تاکید می شود که پازل ایران هیچگونه ویزیتور، بازاریاب یا نماینده ای نداشته و تنها در یک آدرس puzzleiran.com  اقدام به فروش محصولات باکیفیت، اصل و قانونی می نماید.

تمامی ترکیب اسامی فارسی و انگلیسی از قبیل پازلیران ، ایران پازل ، ایرانپازل، ایرانیان پازل، پازل ایرانیان، pazzeliran , puzzliran, iranpuzzle , iran puzzle , iran-puzzle , puzzle-iran  و … از نظر فروشگاه اینترنتی پازل ایران برای رقابت با این فروشگاه به کار گرفته شده اند و در صورت مشکل ساز بودن برای مراجعین و مخاطبین خود، مسئولیتی را متوجه puzzleiran.com  گردانندگان آن نمی کند.

پازل ایران فروشگاه اینترنتی تخصصی برای فروش سرگرمی های پازل یا جورچین است که سالها در ایران فعالیت می کند. پازل ایران تامین کننده پازل های با کیفیت و کمیاب برای بزرگسالان است. پازل ایران شعبه یا مغازه ندارد و فقط به صورت اینترنتی فعالیت می کند. پازل ایران دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره بوده و از طریق درگاه پرداخت بانکی فروش پازل را انجام می دهد. پازل‌ایران با شرکت های معتبر جهانی از جمله رونزبرگر، ادوکا، اشمیت، آناتولین، کلمنتونی، هی، یوروگرافیک،مسترپیسز و بسیاری دیگر همکاری دارد.
سبد خرید


قسمتی از قوانین فروشگاه

ارسال سفارشات تهران، تا فردای کاری روز تسویه حساب انجام می شود

پازل ایران یک فروشگاه اینترنتی است و هیچگونه شعبه، نمایندگی، مرکز فروش و فروشگاه فیزیکی ندارد. روند سفارشگذاری و فروش آنلاین تنها از طریق سایت puzzleiran.com صورت می گیرد و شماره تلفنهای اعلام شده، آدرسها یا سایتهای دیگر به این فروشگاه مرتبط نیستند؛ پازل‌ایران تعهد یا مسئولیتی در قبال محصولات یا خدمات آنها نخواهد داشت.

 • تبدیل عکس به پازل توسط ما انجام نمی‌شود.
 • خرید از پازل‌ایران از هر طریقی به معنی مطالعه قوانین درج شده در صفحه قوانین سایت و قبول شرایط آن است.
 • به قیمت ها دقت کنید. تمامی قیمت ها به تومان است.
 • وقت خود را برای چانه زدن در مورد قیمت هدر ندهید، تغییری در قیمتها ایجاد نخواهد شد و تماس تلفنی یا درخواست مراجعه حضوری تاثیری در کاهش هزینه‌ها نخواهد داشت.
 • پازل ها دارای راهنما، نقشه،شماره، حروف، ورقه زیرین، صفحه زیرین و ... نیستند و تنها عکس روی جعبه کمک کننده خواهد بود.
 • پازل ایران مسئولیتی بابت گم کردن قطعات توسط خریداران ندارد. تمام پازل های بسته بندی دارای تعداد کامل قطعات هستند و هیچ موردی مبنی بر کم بودن قطعات پذیرفتنی نیست.
 • نماد اعتماد الکترونیک دوستاره enamad و درگاه‌های پرداخت بانکی، نشان‌دهنده صحت و سلامت فعالیت پازل ایران است. با خیال آسوده خرید کنید
 • قیمت و موجودی تمامی اجناس به روز است، پس تنها از طرح های موجود خرید کنید و منتظر ناموجود ها نباشید.
 • به ابعاد نوشته شده دقت کنید و در نظر بگیرید که پازل را کجا چیده و تابلوی چیده شده آن را کجا استفاده خواهید کرد.
 • در واردکردن آدرس ارسال دقت کنید و حتما شماره تلفن همراه اعلام کنید.
 • امکان خرید حضوری وجود ندارد؛ پازل‌ایران فروشگاه اینترنتی است.
 • پس از ارسال سفارش امکان تعویض یا کنسل کردن وجود ندارد. ( صفحه قوانین سایت را مطالعه کنید)
 • به هیچ عنوان در محل تحویل امکان تسویه حساب وجود ندارد و تمامی پرداخت ها باید از طریق سایت انجام گرفته باشد.

برای مطالعه کامل قوانین سایت اینجا کلیک کنید

instagram puzzleiran تماس با پازل ایران

مدیریت پازل ایران
مدیریت پازل ایران
فروشگاه اینترنتی پازل ایران - مرجع فروش و اطلاعات پازل در ایران ، مدیریت فروشگاه تخصصی پازل‌ایران طی اطلاعیه، مقاله یا نوشته های مختلف در خصوص اخبار سایت، فواید پازل و جورچین ها و ... اطلاع رسانی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.